הסיפור של נטעלה

בעולם בו הרגיל פוגש את הבלתי-רגיל, בו רשרוש העלים לוחש סיפורים של פעם, וכל ילדה חולמת להיכנס לסיפור אגדה, נמצא לבה של נטעלה.

נטעלה נולדה מתוך תשוקה לעיצוב ולב מלא חלומות. כל שמלה שיוצרת נטע היא מסע לעולם של קסם. בהשראת הטבע ויערות קסומים, העיצובים של נטעלה הם שילוב של בדים רכים, פרטים עדינים ומגע של רכות. נטעלה מבינה שיופי הוא לא רק להיראות טוב; אלא גם עניין של הרגשה טובה, לכן יופי ונוחות הם הליבה של היצירות שלה. ​

הניצוץ בעיניה של שושבינה כשהיא פוסעת במעבר, צחוקה המתגלגל של בת המצווה, הגאווה בה מלכת הנשף נושאת את עצמה, והחן האלגנטי של העלמה בשמלת הערב שלה. הרגעים האלה יקרים, ונטעלה נרגשת להיות חלק מהם. נטעלה יוצרת כדי שכל ילדה ונערה ירגישו שהן במיטבן, ירקדו, יצחקו ויאירו בערב המיוחד שלהן, ויזכו לחוויה בלתי נשכחת.

נטעלה הוא בוטיק שמלות לאירועים, המתמחה בעיצוב שמלות שושבינה, בת-מצווה, פרום ושמלות ערב. השמלות של נטעלה ייחודיות, נוחות ומחמיאות לגוף ויגרמו לכן להרגיש הכוכבות של הערב.

נטע היא בוגרת בהצטיינות במגמת אופנה בשנקר. בסיום לימודיה כל קולקציית הבגדים של נטע נמכרה לחנות יוקרה של מפורסמים בהליווד ואף הוזמנה לעבוד כמעצבת יוקרה בהוליווד.

במשך שנים נטע פיתחה וניהלה מותג אופנה בארצות הברית, ולאחר שעלתה לארץ ונולדה ביתה הבכורה גפן, פתחה את הסטודיו נטעלה. הסטודיו נותן פתרונות עיצוב בהתאמה אישית לשמלות ובגדי אירועים.

הבוטיק

כשאתן חוצות את פתח הבוטיק, אתן נכנסות לעולם חוויתי וקסום של צבעים ומרקמים, בדים רכים ונשפכים, סרטים ואביזרים. לכל פינה בבוטיק הוקדשו תשומת לב ואהבה, בדיוק כפי שמקבלת אצל נטעלה, כל שמלה, נערה וילדה.

נטעלה מזמינה אותך למסע בלתי נשכח של רכות ושל קסם, לקראת הערב המיוחד שכולו רק שלך

Scroll to Top